Hakkımızda
1998 yılında kuaför Tekstili sektörüne “BRC Coiffeur“ markasyla giriş yapan firmamız bir çok yeniliğe imza atmıştır. Penuar yakalarının iğne ile tutturulduğu bir dönemde ilk cırtlı yaka penuar ile pazarda yenilikçi adımlarına başlamıştır.
1999 yılında her Kuaförün hatırladığı Fön tarak ve makastan oluşan ilk baskılı penuarları ile sektöre damgasını vurmuştur.
2008 yılında kuaförlermizi ilk kırılmaz kopçalı penuarla tanıştırdık. Aynı senelerde Hijyenix markası altında ilk el değmeden üretilen tekli poşet havlu üretimimizi gerçekleştirdik.
2015 yılında başladığımız dijital baskılı çalışma önlükleri büyük hayranlık uyandırmaya devam etmektedir.
2016 yılında kuaförler için Stylist markası ile üretmeye başladığımız Jean önlükler ilk olmasının yanında en çok satılan önlük olma özelliğini sürdürmektedir.
Kuaförlerimize dünyadaki son trend ve salon modasını sunmak için Penuar Kralı markamızı oluşurduk. Özellikle dijital baskılı penuarlarımız salonlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.
Sektöründe 2018 yılının en hızlı büyüyen markası olan Penuar Kralı ve Stylistin’in aynı ivmeyi bu sene de göstermesinde kararlıyız. Bu yıl kuaförlerimizin beğenisine sunacağımız ve Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip yeni nesil baskılı kuaför havlusu ve T-shirtlerimiz ile sektörümüze yeni bir heyecan katacağız.
Ajans kuatek profesyonel yapısıyla kuaförlerin ve kurumsal firmaların kendi logo ve tasarımlarına yönelik özel üretim ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet verecek.
Bizi seçen ürünlerimizi alarak bizi onurlandıran kuaför dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
Kuatek Ailesi